Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 2 Gości oraz 1 Użytkownik Online
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)
Strona Główna Wszystkie Newsy Zmiany w Prestiżówkach Wizarda

Wieści o Prestiżówkach dla Wizarda

Obrazek można powiększyć:

DnD Online: Zmiany w Prestiżówkach Wizarda
DnD Online: Zmiany w Prestiżówkach Wizarda

Oto, co wyjawił nam Eladrin na oficjalnym forum:

"Mimo, że Pale Master był wyszydzany przez wielu tutaj piszących, nie uznaję go za katastrofę - nie osiągnął jeszcze swego prawdziwego potencjału, nie jest on także adresowany do wszystkich buildów.

Dla postaci, która pragnie podnieść DC nekromantycznych czarów "nagłej śmierci", wymagania są śmieszne - nie ma tam nic, czego i tak by nie wzięła. - Eladrin

Dla postaci, która planują wybrać featy Spell Focus: Necromancy i Greater Spell Focus: Necromancy, by podnieść DC (Stopień Trudności) nekromantycznych czarów "nagłej śmierci", wymagania (poza kosztem w Action Points) są śmieszne - nie ma tam nic, czego i tak by nie wzięły. Ta PrE (klasa prestiżowa w DDO - red.) przygotowana była dla właśnie tych specjalistów, nie magów ogólnych (oni najpewniej wybiorą Archmage'a).

Enhancementy Toughness to jedne z najczęściej wybieranych w grze. Pale Master otrzymuje połowę tego bonusu (Toughness) dla klasy, która nie jest znana z bycia  szczególnie "mocną" fizycznie. Chociaż gdyby to był jedyny zysk, kosztował by zbyt wiele, bo aż 8 AP dla 3 stopni (enhancement tiers - red.), zamiast 6 AP.

Pale Master jak zawsze uśmiechnięty : )
Pale Master jak zawsze uśmiechnięty : )

Grafika: http://dragonvalleynwn.com

Wzmocnienie czarów negatywnej energii (org. negative energy boost) jest teraz mało praktyczne, ponieważ tylko Chill Touch dostaje ten bonus, ale w Update 5 pojawi się wiele nowych czarów Negative Energy, wliczając w to czar obszarowy (Area Of Effect - AOE), którym będzie się można uleczyć w formie nieumarłego, czy aura of pain Arcane Skeletona (napisane Skeleton Mage, ale to chyba skrót myślowy? - red.). W Update 5 forma Wraitha nie będzie już uznawana za ukrycie (concealment), a bug uniemożliwiający używanie na sobie Mass Inflicts (przeciwnieństwo Cure - przyp. red.) zostanie również naprawiony.

Pale Masterzy mają dostęp do jedynego przywołańca w grze, który rzuca czar Wall of Fire.- Eladrin

Pale Masterzy mają dostęp do jedynego przywołańca w grze, który rzuca czar Wall of Fire. (W Update 5 zwiększylismy moc przywoływanych undeadów, zwłaszcza Skeletal Knights - nie będą już też tak podskakiwać).

Wciąż są problemy z tą PrE - nie powinna wykonywać rzutów obronnych przeciwko czarom typu Inflict i jest też ten problem z Death Ward, ale to bugi, które naprawimy. (Poprawka Death Ward [wyłączanie w formie nieumarłego] pojawi się pewnie w Update 5).

Jest możliwe, że dodamy opcję "wyjdź ze swojej formy", ale jeszcze to rozważamy. Myślimy też nad konsolidacją niektórych przywołańców, by zmniejszyć ogólny koszt w AP.

Ciekawe co powiedzą ludzie, kiedy Wild Mage po raz pierwszy zamieni się w skrzynię." - Eladrin

Drżę na myśl i zarazem ciekawi mnie, co powiedzą ludzie, kiedy Wild Mage po raz pierwszy zrobi coś szalonego, jak np. zamiana siebie w skrzynkę."

A co Wy na to?
 

PS: Eladrin to developer zajmujący się mechaniką DDO.
PS 2: Wybaczcie opóźnienie, w związku z przenosinami nie udało się wcześniej o tym napisać.

top-iconNa szczyt

 

Nasz ceniony Użytkownik Sarr jest z nami od: piątek, 07 sierpnia 2009.


Ankiety DDOpl:
Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
o.0 - 37.6%
Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
Jestem każualem - 12.2%
Jestem hardcorem - 16.7%
Każualowy hardcore - 8.6%
Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
Ta ankieta już się zakończyła
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)
Odwiedź nas : )