Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 13 Gości oraz 1 Użytkownik Online
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)
Strona Główna Wszystkie Newsy DDOpl sponsorowane przez xGame.pl

Dlaczego znów przenosiny?

Polski Portal D&D Online - Zmiany
Polski Portal D&D Online - Zmiany

Powód jest prosty, a zarazem paradoksalny - za dobrzy byliśmy!

Ruch jaki zaczęliśmy osiągać okazał się być przytłaczający zarówno dla naszej pierwszej firmy hostingowej, jak i drugiej. Dostaliśmy oczywiście możliwość przeniesienia Portalu na serwer dedykowany za kilkadziesiąt dolarów miesięcznie, ale takie rozwiązanie byłoby poza naszym zasięgiem. Elite Business Hosting również okazał się zbyt drogi, a jako że byłoby to rozwiązanie jedynie tymczasowe, zwyczajnie mało atrakcyjny.

Osobiście, jako tzw. "szefu" :P DDOpl, nażarłem się trochę stresu. Napracowałem się przecież nad tym miejscem, a przy tym przywiązałem już do niego, no i pewnie też trochę do Was ; ). Bo przecież to dla Was jest ta strona - tak samo dla Was jak i dla mnie, gracza jak Wy! Niemniej, na zmiejszenie obciążenia dostaliśmy raptem kilka dni, co jest po prostu niemożliwe.

Sytuacja stała się więc trudna, ale zapowiedziałem Wam na czacie Gildii DDOpl, że nie mam w zwyczaju łatwo się poddawać. I słowa dotrzymałem.

Przeszukawszy sieć, nieco zaskoczony natrafiłem na sporo ofert sponsorów. Próbowałem skontaktować się z każdym - wielu z nich, mimo publicznej oferty, nie raczyło nawet odpowiedzieć! Na szczęście znalazłem xGame.pl.

Ten sponsor od początku był chętny nam pomóc, a że sprawę widział jako pilną, zaproponował mi rozmowę przez GG. Gdy dowiedziałem się już jak miałaby wyglądać nasza współpraca, dałem sobie dwa dni na zastanowienie, by nie podejmować decyzji pochopnie.

Brave, New... Serwer?

Polski Portal D&D Online - Zmiany
Polski Portal D&D Online - Zmiany

Nasz nowy dom znajduje się w sieci sponsorującej co ciekawsze witryny o grach: xGame.pl

Wśród nich znajdują się strony Witchera, Heroes of Might & Magic V, Diablo II i wiele innych. Teraz do tego grona dołączyliśmy i my - co zaowocowało szybszym działaniem zarówno Portalu DDOpl jak i naszego Forum! Serwer posiada bowiem wiele usprawnień i modyfikacji, używa również technologii xcache.

Sponsor wymaga od nas jednak czegoś w zamian: będzie to spora reklama na szczycie Portalu, która pojawi się u nas niebawem. Reklama jest oczywiście warunkiem każdego sponsoringu, ale xGame daje nam lepsze warunki niż kilka innych firm (niektóre oczekują np. rezygnacji z własnych reklam, czy innej pańszczyzny). Więc skoro nie jesteśmy tutaj ograniczani, zdecydowaliśmy się na współpracę z tą właśnie firmą.

I przyznam, że jak dotąd jestem bardzo zadowolony. Strony działają jak burza, nie ma problemów z konfiguracją, a Admin pomagał nam mimo wyjazdu na weekend, poprzez telefon z dostępem do Internetu : ).

Więc jeśli ktokolwiek z Was posiada witrynę lub forum o grach, szczerze polecam xGame.pl.

Bardzo dobry i wydajny sponsoring!

* Nawiązanie do Robotica RPG ; ). Czekam na ten system, dawno nie było dobrego, polskiego eprega.

top-iconNa szczyt

 

Nasz ceniony Użytkownik Sarr jest z nami od: piątek, 07 sierpnia 2009.


Ankiety DDOpl:
Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
o.0 - 37.6%
Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
Jestem każualem - 12.2%
Jestem hardcorem - 16.7%
Każualowy hardcore - 8.6%
Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
Ta ankieta już się zakończyła
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)
Odwiedź nas : )