Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 10 Gości oraz 0 Użytkowników Online
  Partnerzy i Listy:
  Neverwinter

  TOP50 Gry

  Katalog SEO (moderowany)
  Strona Główna Wszystkie Newsy Hotfix, promocje i aktualności!

  Hotfix w poniedziałek, promocja i... zmiany!

  Screen: ddo.com

  Jeszcze dziś i jutro trwać będzie promocja Turbine Points: 25% więcej TP w każdej paczce. Może warto zrobić zakupy?

  Ponadto mały Hotfix (i duża przerwa techniczna) w poniedziałek, 14.12.09. Sprawdź godziny.

  PS: Nie zapomnijcie też o innej obniżce - każdy Leveling Sigil kosztuje teraz tylko 10 TP!

  Hotfix?

  No faktycznie, spore zaskoczenie - w końcu od poprzedniego patcha minęło już kilka tygodni. Zaskoczenie tym większe, że chodzi o "obrażenia pułapek"... Ale gdy tak pomyśleć nad tym dłużej, to rzeczywiście zdarzały się takie, po których albo trzeba było biec kogoś ressurectować, albo przynajmniej podnosić z ziemi.

  Tutaj jeden z graczy wymienia pewien typ pułapki - "spike traps", czyli kolce. I rzeczywiście, z tego co pamiętam zdarzało się że były one z lekka "przegięte" - szczególnie w House Jorasco.

  Hmm, a jeśli już mowa o House J., to jest tam chyba więcej tych "nadzwyczajnych" pułpek... Kojarzycie Quest z pułapkami typu force (na początku) i innymi pod drabinami? Na elite zwykle większość drużyny czeka aż ktoś z evasion questa skończy, rzadko się ktoś kwapi po zadania opcjonalne ; ). Czyżby Turbine miało to zmienić?

  Czas Przerwy Technicznej (maintenance):

  13:00 - 18:00 - naszego czasu

  Czyli: 7:00 AM - 12:00 PM Eastern (-5 GMT)

  Oficjalna informacja: LINK

  Zmiany na stronie

  • Top Listy

  Myślę, że każdy już chyba zauważył buttony Top List. Skąd się wzięły? To oczywiście żadna tajemnica - ostatnimi czasy wraz z innymi użytkownikami DDOpl staramy się rozreklamować stronę jak i samo D&D Online. DDO to przecież w Polsce wciąż bardzo mało znane MMO, myślę wręcz, że ilość polskich graczy mogłaby się zwiększyć jeszcze przynajmniej 10-cio krotnie.

  I co? I zamierzamy tego dokonać!

  Klikajce w owe przyciski każdego dnia, a jeśli możecie - to również w nasze bannery na samych Top Listach. Dzięki temu ilość użytkowników (bardzo młodego jeszcze) DDOpl wzrośnie, a to może oznaczać... sponsorów. Powiem szczerze - nie mogę się już doczekać pierwszego konkursu z nagrodami, jaki zorganizujemy!

  • Buttony

  DDOpl, jak chyba każda strona fanowska (nie ważne czy WoWa, Guild Wars, LotrO czy Age of Conan), nie może sobie pozwolić na płatne reklamy DDO w google. Możemy za to dobrze się wspierać wzajemnie używając Top List i wymieniając między sobą buttony, czyli przyciski reklamowe dla pokrewnych serwisów.

  Działają one na zasadzie wzajemności - w zamian za umieszczenie naszego loga na czyjejś stronie, my umieszczamy na naszej ich logo. Oczywiście podlinkowane!

  Oto "przycisk" DDOpl przygotowany przez Kamykera (dzięki Kamyker!):

  Niedługo wyślę go do innych fanowski portali w celu wymiany. Jak Wam się podoba?

  • Szybkie Newsy

  Tego też chyba nie dało się przeoczyć. Na szczycie naszej Strony Głównej znajduje się mały pasek wyświetlający linki do ostatnich 10. newsów. Jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy kliknąć w małe strzałeczki po lewej stronie, by przejrzeć kolejne lub poprzednie tytuły.

  Nie dość że wygląda to (mam nadzieję) ładnie, to jest to bardzo dobry sposób na oszczędzenie Wam czasu, a nam cennego miejsca na stronie.

  Ale oczywiście, Wasze opinie są tutaj najważniejsze, więc piszcie je koniecznie!

  • Artykuły Autorów (tych Wolnych i tych mniej)

  To jest z kolei najnowsza nowość ; ). Pod każdym z tekstów znajdziecie teraz link pod tytułem "Pokaż Inne Artykuły Tego Autora". Wystarczy w niego kliknąć, by rozwinęła się piękna lista. Prawda, że wygodne?

  Pozdrawiam i do zobaczenia w grze!

   

  Nasz ceniony Użytkownik Sarr jest z nami od: piątek, 07 sierpnia 2009.


  Ankiety DDOpl:
  Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
  o.0 - 37.6%
  Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
  Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
  Jestem każualem - 12.2%
  Jestem hardcorem - 16.7%
  Każualowy hardcore - 8.6%
  Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
  Ta ankieta już się zakończyła
  Partnerzy i Listy:
  Neverwinter

  TOP50 Gry

  Katalog SEO (moderowany)
  Odwiedź nas : )