(2 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)

Na szybko: Update 1 u nas o 17:00!

I... Halloween. Lubisz Halloween?

Zgadza się.

Niecierpliwie wyczekiwany Update 1 wchodzi o 17:00 naszego czasu.

(11 AM czasu GMT-5).

UPDATE: Niestety było opóźnienie do 18:00. / Już online!

Kliknij "Więcej..." i sprawdź oficjalne Release Notes.

Prócz tego, halloweenowa wyprzedaż, a może i jakieś eventy. Czytaj dalej!

 

Update 1 bardzo szybko

Trzeba przyznać, że Turbine bardzo się stara. Wydanie patcha z nowymi przygodami już w 2 miesiące po premierze, przy całej tej gorączce free to play i wszelkiej maści bugach do naprawy, to nie lada wyczyn. Cóż można powiedzieć innego - gratulacje! Tak trzymać!

Szkoda tylko, że w dzisiejszym uaktualnieniu brak jest nowych przygód free to play. Ale to było do przewidzenia - Turbine miało dług wdzięczności wobec weteranów, którzy grają w DDO już ponad 3 lata. I w sumie cieszy mnie, że developerzy dotrzymują słowa. To czyni ich bardziej wiarygodnymi na przyszłość.

Na szczęście, od deva imieniem MadFloyd usłyszałem wiadomość optymistyczną również dla graczy free to play. Możecie o tym przeczytać tutaj: LINK

W sumie już teraz mogę Wam potwierdzić, iż słowa MadFloyda wydają się zgadzać z nową polityką wydawczą Turbine. Z prasy (m.in. stąd: LINK, LINK) możemy wyczytać, iż uaktualnienia do gry zostaną podzielone na częstsze Patche i większe Update'y. O tym wiedzielismy już jednak od dawna. Co jest zaś nową informacją, to właśnie owa zmiana podejścia do aktualizacji...

Na czym ma ona polegać? Przede wszystkim wydaje się, że możemy spodziewać się nowych przygód wydawanych w zwykłych Patch'ach! Innymi słowy, nie będziemy już raczej skazani na czekanie na kolejne Update'y. Czy w ten sposób zostaną wydane nowe darmowe przygody? Tego niestety nie wie nikt, ale ja chyba spróbuję się dowiedzieć. W końcu nasz portal to największa strona o DDO w Polsce. Innymi słowy, poproszę o tę odpowiedź dla nas - jako prasy. A co ; ).

Oficjalne Release Notes Update 1:

LINK

W Release Notes jest nawet kilka niespodzianek. Między innymi skrócenie przydługiego Misery's Peak i usprawnienia innych questów, między innymi popularnego Shan To Kor.

Ale to już najlepiej sprawdzić osobiście.

Halloween! Suuper...

Nie wiem jak Wy, ale ja nigdy nie rozumiałem tego "święta". Nie jest to ani nasza Polska tradycja, ani coś co by mnie jakoś bawiło. Niemniej jednak, Amerykanie lubią się chyba w to bawić.

A DDO idzie za ciosem. Był już konkurs na rzeźbienie w dyni: LINK. Teraz czas na Helloweenową wyprzedaż, w której można będzie nabyć unikalne, helloweenowe przedmioty:

The Secretive Hood - Black!

Magiczny kaptur umożliwiający wmieszanie się w tłum. Zapewnia +5 do testów ukrywania się (Hide) i +5 do cichego chodzenia (Move Silently). Kolor czarny.

Koszt: 150 TP

The Secretive Hood - Indigo!

Magiczny kaptur wzmagający Twoje zmysły. Zwiększa o +5 Przeszukiwanie (Search) oraz Zauważanie (Spot) - również o +5. Kolor mocno niebieski, indygo.

Koszt: 150 TP

The Spooky Skull Mask!

Przerażająca maska z kości zwierząt. Wzmaga Twoje zastraszanie (Intimidate, skill dla tanków) o +5. Pomaga Ci również w Targowaniu się - Haggle +5.

Koszt: 150 TP

The "Charming" Mask!

W tej hełmo-podobnej masce będziesz czarujący. Dosłownie. Przedmiot zapewnia 8 użyć czaru Charm Person, nie odnawia się podczas odpoczynku.

Koszt: 150 TP

The Pirate Bandana!

Piracka chusta powraca. Zapewnia BARDZO wysoki bonus do Targowania się (Haggle). Aż +10!

Sprawdź tutaj: LINK

Jakiś komentarz?

Jak dla mnie są to klasyczne pamiątki, przedmioty unikalne, tzn. ich kupowania można na szczęście uniknąć ; ). No, może z wyjątkiem 3 przedmiotów, które śmiało da się polecić - bonus Bandany do Haggle jest naprawdę ogromny, bo całe +10. Całkiem w porządku wydają się również Spooky Skull Mask i The Secretive Hood - Black. Maska jest dobra dla woja, a kaptur pomocny wszelkim łotrom.

 

Lubisz Halloween?

Nie masz nic przeciwko? Nienawidzisz wszystkiego co z Halloween związane?

Czekam na komentarze, moje zdanie znacie ; ).

 

Nasz ceniony Użytkownik Sarr jest z nami od: piątek, 07 sierpnia 2009.