Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 6 Gości oraz 0 Użytkowników Online
  Partnerzy i Listy:
  Neverwinter

  TOP50 Gry

  Katalog SEO (moderowany)
  Strona Główna Wszystkie Newsy Uwaga: Przenosimy serwer!

  Uwaga: Przenosimy serwer

  Najmocniej przepraszamy za problemy technicznie! Propagacja DNS do 48h!

  Polski Portal DnD Online - zmiany
  Polski Portal DnD Online - zmiany

  Chociaż nie widać tego "od zewnątrz", w ostatnim tygodniu cały wolny czas poświęcałem na pracę nad stablinością i wydajnością naszego Portalu. Niestety, problem wciąż wydawał się od tych wysiłków niezależny - serwer był przeciążony nawet w czasie, gdy wyłączałem DDOpl, czyli podczas przerwy technicznej. To właśnie skłoniło mnie do poszukiwań lepszego hostingu.

  Dobra wiadomość - nowe serwery już działają! Przenosiny Portalu technicznie ukończone. Istnieje jednak problem od nas niezależny - jako, że zmieniliśmy lokalizację, a co za tym idzie IP serwerów, doświadczamy obecnie efektu zwanego "okresem propagacji DNS".

  Co to oznacza, mówiąc po ludzku? Ano to, że adresy www.ddopl.com i forum.ddopl.com zaczną kierować nas na nowe serwery dopiero w ciągu 48h. godzin. Pamiętacie problemy z zalogowaniem się do DDO po zmianie Data Centers w Turbine? To był dokładnie ten efekt.

  Oczywiście nie oznacza to, że powrót do stabilności musi zająć całe 2 dni, lecz niestety jest taka możliwość. Nie potrafię też na obecną chwilę przewidzieć innych, potencjalnych problemów, które mogą wyniknąć w początkowym okresie działania nowych serwerów - ale możecie być pewni, iż trzymam rękę na pulsie.

  Podsumowując - obecnie strona wciąż działa na starym serwerze, ponieważ domeny i subdomeny www.ddopl.com prowadzą do nich. Powinno się to zmienić w ciągu 48. godzin.


  Przyczyny spowolnienia / niestabilności?

  Co do przyczyn spowolnienia starych serwerów... niestety nie mam pewności. Hosting24 nabierał wody w usta. Wiem jednak, że na tym samym serwerze od niedawna znajduje się strona, która wydaje się rosyjskim... czymś. Bo chyba nie warezem?...

  Nieliczni zapewne widzieli ją przez chwilę, podczas gdy usunąłem (z przyczyn testowych) subdomenę forum.ddopl.com - strona była po brzegi wypełniona grafikami, które *muszą* obciążać serwer, znajdują się tam rónież dziesiątki kategorii dostępnych wyłącznie dla zarejestrowanych (np. "girls"). Co ciekawe, po usunięciu naszej subdmeny, strona od razu przyporządkowała sobie ruch z "forum.ddopl.com". Na szczęście udało się to naprawić.

  Dla Waszej wiedzy, podaję adres strony: http://www.zoloce.ru/ - celowo nie linkuję.

  Byle do przodu!
  Beholder - Słynny stwór w DDO
  Beholder - Słynny stwór w DDO

  Mimo wszelkich trudności i ograniczonego budżetu, jakim dysponuję dla naszej fanowskiej strony - możecie być pewni, iż będę pracował nad stablinością i wydajnością Portalu i Forum tak długo, aż wszystkie problemy odejdą w niepamięć. Jeśli nowy hosting również sprawi trudności - wypróbujemy następny! Do skutku : ). Trochę już w życiu przeżyłem i znam siebie na tyle by wiedzieć, że nigdy się tak łatwo nie poddaję.

  Także wszystkiego dobrego i przyznam, że liczę, że nas nie opuścicie. Bo to dla Was jest ta strona - i tylko dzięki Wam mam chęć, potrzebę i motywację, by czynić ją coraz lepszą.

  PS: Raz jeszcze przepraszam Was za brak newsów w ostatnich tygodniach. Teraz już znacie przyczyny.

  top-iconNa szczyt

   

  Nasz ceniony Użytkownik Sarr jest z nami od: piątek, 07 sierpnia 2009.


  Ankiety DDOpl:
  Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
  o.0 - 37.6%
  Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
  Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
  Jestem każualem - 12.2%
  Jestem hardcorem - 16.7%
  Każualowy hardcore - 8.6%
  Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
  Ta ankieta już się zakończyła
  Partnerzy i Listy:
  Neverwinter

  TOP50 Gry

  Katalog SEO (moderowany)
  Odwiedź nas : )