Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 0 Gości oraz 0 Użytkowników Online
  Partnerzy i Listy:
  Neverwinter

  TOP50 Gry

  Katalog SEO (moderowany)
  Strona Główna Wszystkie Newsy Zmiany w Prestiżówkach Wizarda

  Wieści o Prestiżówkach dla Wizarda

  Obrazek można powiększyć:

  DnD Online: Zmiany w Prestiżówkach Wizarda
  DnD Online: Zmiany w Prestiżówkach Wizarda

  Oto, co wyjawił nam Eladrin na oficjalnym forum:

  "Mimo, że Pale Master był wyszydzany przez wielu tutaj piszących, nie uznaję go za katastrofę - nie osiągnął jeszcze swego prawdziwego potencjału, nie jest on także adresowany do wszystkich buildów.

  Dla postaci, która pragnie podnieść DC nekromantycznych czarów "nagłej śmierci", wymagania są śmieszne - nie ma tam nic, czego i tak by nie wzięła. - Eladrin

  Dla postaci, która planują wybrać featy Spell Focus: Necromancy i Greater Spell Focus: Necromancy, by podnieść DC (Stopień Trudności) nekromantycznych czarów "nagłej śmierci", wymagania (poza kosztem w Action Points) są śmieszne - nie ma tam nic, czego i tak by nie wzięły. Ta PrE (klasa prestiżowa w DDO - red.) przygotowana była dla właśnie tych specjalistów, nie magów ogólnych (oni najpewniej wybiorą Archmage'a).

  Enhancementy Toughness to jedne z najczęściej wybieranych w grze. Pale Master otrzymuje połowę tego bonusu (Toughness) dla klasy, która nie jest znana z bycia  szczególnie "mocną" fizycznie. Chociaż gdyby to był jedyny zysk, kosztował by zbyt wiele, bo aż 8 AP dla 3 stopni (enhancement tiers - red.), zamiast 6 AP.

  Pale Master jak zawsze uśmiechnięty : )
  Pale Master jak zawsze uśmiechnięty : )

  Grafika: http://dragonvalleynwn.com

  Wzmocnienie czarów negatywnej energii (org. negative energy boost) jest teraz mało praktyczne, ponieważ tylko Chill Touch dostaje ten bonus, ale w Update 5 pojawi się wiele nowych czarów Negative Energy, wliczając w to czar obszarowy (Area Of Effect - AOE), którym będzie się można uleczyć w formie nieumarłego, czy aura of pain Arcane Skeletona (napisane Skeleton Mage, ale to chyba skrót myślowy? - red.). W Update 5 forma Wraitha nie będzie już uznawana za ukrycie (concealment), a bug uniemożliwiający używanie na sobie Mass Inflicts (przeciwnieństwo Cure - przyp. red.) zostanie również naprawiony.

  Pale Masterzy mają dostęp do jedynego przywołańca w grze, który rzuca czar Wall of Fire.- Eladrin

  Pale Masterzy mają dostęp do jedynego przywołańca w grze, który rzuca czar Wall of Fire. (W Update 5 zwiększylismy moc przywoływanych undeadów, zwłaszcza Skeletal Knights - nie będą już też tak podskakiwać).

  Wciąż są problemy z tą PrE - nie powinna wykonywać rzutów obronnych przeciwko czarom typu Inflict i jest też ten problem z Death Ward, ale to bugi, które naprawimy. (Poprawka Death Ward [wyłączanie w formie nieumarłego] pojawi się pewnie w Update 5).

  Jest możliwe, że dodamy opcję "wyjdź ze swojej formy", ale jeszcze to rozważamy. Myślimy też nad konsolidacją niektórych przywołańców, by zmniejszyć ogólny koszt w AP.

  Ciekawe co powiedzą ludzie, kiedy Wild Mage po raz pierwszy zamieni się w skrzynię." - Eladrin

  Drżę na myśl i zarazem ciekawi mnie, co powiedzą ludzie, kiedy Wild Mage po raz pierwszy zrobi coś szalonego, jak np. zamiana siebie w skrzynkę."

  A co Wy na to?
   

  PS: Eladrin to developer zajmujący się mechaniką DDO.
  PS 2: Wybaczcie opóźnienie, w związku z przenosinami nie udało się wcześniej o tym napisać.

  top-iconNa szczyt

   

  Nasz ceniony Użytkownik Sarr jest z nami od: piątek, 07 sierpnia 2009.


  Ankiety DDOpl:
  Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
  o.0 - 37.6%
  Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
  Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
  Jestem każualem - 12.2%
  Jestem hardcorem - 16.7%
  Każualowy hardcore - 8.6%
  Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
  Ta ankieta już się zakończyła
  Partnerzy i Listy:
  Neverwinter

  TOP50 Gry

  Katalog SEO (moderowany)
  Odwiedź nas : )