Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 9 Gości oraz 0 Użytkowników Online
  Partnerzy i Listy:
  Neverwinter

  TOP50 Gry

  Katalog SEO (moderowany)

  Tworzenie Nowego Okna Czatu

  (11 głosów, średnia ocena 4.82 na 5)
  Artykuły Graczy - Poradniki

  Wchodząc do gry zawsze witam się na kanale gildii. Zwykle nie dostaję wiele odpowiedzi (czasem nawet w ogóle). Myślę, że nie wynika to z kultury ale z tego, że wszyscy są poprzełączani na czaty grupowe i nie widzą tego gildiowego.

  Naturalnie możemy siedzieć na czacie "General", ale wtedy, gdy piszemy coś do graczy z drużyny, musimy zaczynać każdą wiadomość od /p co jest dość irytujące. Sam się z tym borykałem i w końcu (zupełnie przypadkowo) znalazłem rozwiązanie.

  Możemy stworzyć swój własny czat, w którym będą wyświetlać się wiadomości z gildii jak i z drużyny, a wiadomości jakie będziemy pisać będą widoczne domyślnie dla drużyny zaś jeśli będziemy chcieli napisać do gildii (zapewne rzadziej) wystarczy że wiadomość poprzedzimy "/g"

  Oto sposób:

  • Klikamy prawym guzikiem myszy w okno czatu (konkretnie na pasek z nazwami czatów). Później Wybieramy opcję "Create Window" do stworzenia naszego czatu:

  (kliknij obrazek, by powiększyć)

  • Stworzone okno dostanie nazwę "Deflaut1", gdy klikniemy na tę nazwę będziemy mogli opcją "Rename Window" zmienić jego nazwę (na przykład na "Party+Guild"); będzie też można ustawić jakie czaty chcemy widzieć (w tym przypadku co najmniej guild i party) w opcji "Set Incoming Text Types"; w opcji "Set Outgoing Text Type" ustawiamy domyślne wyjście dla naszego czatu (czyli party).

  (kliknij obrazek, by powiększyć)

  Naturalnie najłatwiej jest używać do zabawy w party komunikatora głosowego (jest on wbudowany w grę - dop. Admin), ale zwykle nie każdy ma mikrofon...

  Inny sposób na okienka - Galhali:

  "Można też po prostu powyciągać poszczególne okienka. Ja mam właśnie tak zrobione. Masz wtedy 3/4 okienka nad sobą i widzisz wszystko co się dzieje na każdym czacie":

  (kliknij obrazek, by powiększyć)

  Poprawiony (poniedziałek, 01 marca 2010 01:48)

   

  Nasz ceniony Użytkownik Inhis jest z nami od: niedziela, 23 sierpnia 2009.


  Ankiety DDOpl:
  Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
  o.0 - 37.6%
  Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
  Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
  Jestem każualem - 12.2%
  Jestem hardcorem - 16.7%
  Każualowy hardcore - 8.6%
  Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
  Ta ankieta już się zakończyła
  Partnerzy i Listy:
  Neverwinter

  TOP50 Gry

  Katalog SEO (moderowany)
  Odwiedź nas : )