Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 14 Gości oraz 2 Użytkowników Online
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)
Strona Główna Wszystkie Newsy Menace of the Underdark
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/sarr/public_html/ddopl.com/images/stories/newsy_2012/06_07_menace_of_the_underdark/ddo_menace_1.jpg
There was a problem loading image /home/sarr/public_html/ddopl.com/images/stories/newsy_2012/06_07_menace_of_the_underdark/ddo_menace_1.jpg

Uwaga, uwaga... Wielkimi krokami zbliża się...

Kampania Forgotten Realms!

Menace of the Underdark - Forgotten Realms w DDO!
Menace of the Underdark - Forgotten Realms w DDO!

Już 25 czerwca bieżącego roku Turbine Inc. zaprezentuje pierwszy dodatek do Dungeons and Dragons Online - Menace of the Underdark, który przeniesie graczy w świat Zapomnianych Krain (ang. Forgotten Realms).
W poniższym artykule postaram się pokrótce opisać co czeka, tych którzy zdecydują się na zakup Menace of the Underdark!

...po przybyciu do miejscowości Eveningstar, przedzierając się przez puszczę King’s Forest, gdzie naród Cormyru musi zjednoczyć się w obliczu nowego zagrożenia, graczom przyjdzie zmierzyć się z Lolth – Pajęczą Królową oraz poddanymi jej Drowami, zapuścić się w rozległy, podziemny świat pełen tajemnic i niebezpieczeństw czyhających na nieopatrznych wędrowców, a także zbadać Sschindylryn - twierdzę mrocznych elfów – miasto portali.

Co dokładnie przyniesie nadchodzący dodatek?

Podniesienie maksymalnego poziomu do 25 – możliwość stworzenia niepowtarzalnego bohatera dzięki wielu opcjom dostosowywania postaci, aż do osiągnięcia 25 poziomu.

Poziomy 21 – 25 będą dostępne dla wszystkich, w tym dla osób nieposiadających statusu VIP ani wykupionego dodatku.

Epic Destinies – alternatywny system awansu sprawi, że gracze będą mogli rozwijać swoje postacie na dwa sposoby: „heroiczny” i „epicki”. „Heroiczny” system awansowania, z wyjątkiem podniesienia maksymalnego poziomu doświadczenia do 25, niczym nie będzie się różnił od obecnie stosowanego.

Z kolei system „epicki” będzie wymagał od graczy przechodzenia epickiej zawartości gry. Zdobyte w ten sposób doświadczenie będzie mogło zostać użyte do odblokowania specjalnych udoskonaleń (ang. enhancements). Epic Destinies zostaną odblokowane na poziome 20, ale w przeciwieństwie do zwykłego systemu awansowania, nie skończą się po osiągnięciu maksymalnego poziomu.

Nowa klasa: Druid – możliwość przyjmowania zwierzęcej postaci oraz władanie siłami natury, to charakterystyczne cechy tej klasy pochodzącej rodem z klasycznego D&D.

Druid będzie darmowy dla osób ze statusem VIP.

 

Główną część dodatku będą 3 epickie zestawy przygód (ang. adventure pack) na poziomy 21-25: The King’s Forest, The Underdark oraz The Demonweb, każdy z własnym obszarem eksploracji i zestawem zadań do wykonania, oraz obszar publiczny – miasto Eveningstar.

 • The King's Forest – eksploruj Królewski Las i broń mieszkańców Eveningstar przed mrocznymi elfami Pajęczej Królowej.
 • The Underdark – zanurz się w Podmroku i walcz z elitarnymi wyznawcami Lolth w Sschindylryn – mieście Drowów.
 • The Demonweb – dokonaj najazdu na siedzibę Lolth (misja rajdowa), walcz z hordami demonów i pokrzyżuj plany bogini Lolth.
 • Eveningstar Challenge Pack – zestaw wyzwań będzie mieścił się w mieście Eveningstar i przypuszczalnie działać będzie podobnie do obecnego zestawu Vaults of the Artificers.

Wciąż nie ujawniona została dokładna liczba zadań, ale sądząc po wielkości dodatku można oczekiwać przynajmniej 8. Zestaw wyzwań prawdopodobnie przeznaczony będzie dla postaci na poziomie 15 – 25 i darmowy dla osób ze statusem VIP.

 

Nadchodzący dodatek można zakupić już teraz w formie pre-purchase otrzymując przy tym dodatkowe, wirtualne przedmioty. Dostępne są 3 edycje dodatku:

 • Edycja kolekcjonerska kosztująca 79,99 dolarów, która zawiera najwięcej bonusów,
 • Edycja standardowa w cenie 49,99 dolarów,
 • Edycja podstawowa za 29.99 dolarów.

Więcej informacji o poszczególnych edycjach oraz tabela porównująca je ze sobą dostępna jest na stronie http://underdark.ddo.com.

Dla osób, które nie zdecydują się na zakup całego dodatku Turbine Inc. przygotowała możliwość zakupu jego poszczególnych fragmentów. Wraz z planowaną na sierpień Aktualizacją 15 (Menace of the Underdark będzie nosił numer 14) w DDO Store pojawią następujące części nadchodzącego dodatku[1]:

 • Menace of the Underdark Adventure Packs – 2495 Turbine Points,
 • Epic Destinies (odblokowanie dla konta) – 995 Turbine Points,
 • Eveningstar Challenge Pack (darmowy dla VIP-ów) – 695 Turbine Points,
 • Klasa Druida (darmowy dla VIP-ów) – 1495 Turbine Points.

[1] http://forums.ddo.com/showpost.php?p=4332248&postcount=1

Powyższy tekst jest luźnym tłumaczeniem artykułu zamieszczonego na DDO wiki: http://ddowiki.com/index.php?title=Menace_of_the_Underdark wzbogaconym o kilka dodatkowych informacji.

Poprawiony (wtorek, 25 września 2012 17:07)

 

Nasz ceniony Użytkownik Dormidor jest z nami od: niedziela, 25 grudnia 2011.


Nasi Partnerzy:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ankiety DDOpl:
Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
o.0 - 37.6%
Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
Jestem każualem - 12.2%
Jestem hardcorem - 16.7%
Każualowy hardcore - 8.6%
Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
Ta ankieta już się zakończyła
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)

Dołącz do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|