Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 0 Gości oraz 1 Użytkownik Online
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)
Strona Główna Wszystkie Newsy Update 8 - Zapowiedź i Opis Przygód

Update 8 - Zapowiedź i Opis Przygód

Niedawno wszedł ogromny Update 7, a Turbine już zapowiada kolejny!

Update 8: Atak na Stormreach

Co w Update 8?

Konsumpcja i kontemplacja. Słowem: Piwo!

Będzie to Update wiele mniejszy niż ostatnio, co, podejrzewam, może wyjść na zdrowie - poprzedni, choć zaskakująco udany, był prawdziwym molochem, silnie zmieniającym rozgrywkę. Tym razem chwila wytchnienia, tak dla min-maxerów, klimaciarzy, jak i developerów.

Update 8 skoncentrowany będzie wokół nowego Adventure Packa oraz systemu przedmiotów kosmetycznych (Cosmetic Items). Tylko tylko tyle? Oficjalnie tak. Za to bardzo, ale to bardzo szybko po Update 7, który miał premierę 20-go Października.

Update 8: Atak na Stormreach

Już niebawem na próbę wystawieni zostaną wszyscy mieszkańcy Stormreach. A konkretniej ich odwaga i patriotyzm. 

Czujecie się prawdziwymi Eberrończykami?

 

Niestety, nikt nie będzie Was pytał o zdanie - nadchodzi inwazja Królestwa Droaam! Tego, którego intrygi udaremniliście w Update 7...

Nie wiem co zrobiliście z atrakcyjną panią Meduzą (nie wnikam), ale rozwścieczyło to władców Droaam na tyle, że zdecydowali się na atak frontalny. I mniej frontalny również...

Oto co Was czeka:

   


Update 8 - Nowe Przygody

Dystrykt Summerfield, zewnętrzna część miasta Stormreach, padł ofiarą najsilniejszego ataku. Podczas gdy inne dystrykty utrzymują silną obronę, tutaj walka odbywa się na ulicach. Jako honorowa, khem, pierwsza linia, zostaniecie wysłani naprzeciw armii półorków, meduz i innych żądnych krwi stworzeń. Cóż, ktoś tych biednych obywateli (i strażników) bronić musi...

Przy okazji spodziewajcie się kłopotów - najnowsze raporty donoszą coś o Ogryjskim Generale pragnącym otworzyć swej armii drogę... właśnie przez Summerfield.


Update 8 - Nowe Przygody

Z Droaam nie ma żartów - odcięli możliwość żeglugi wokół Stormreach! Nie ma jak wypłynąć na Khorvaire po wsparcie i zapasy, a dziki kontynent Xen'Drik nie posiada innego portu. Droaam skutecznie zaminowało wody, ale nie wszystko stracone.

Potrzeba kilku śmiałków, najlepiej szaleńców, poszukiwaczy przygód, którzy zaryzykują sabotaż na statki rozkładające miny.

Jeżeli Wasza misja się powiedzie, czeka Was sława i bogactwa. Jeżeli nie... Życie Coinlordów to nie bajka, będą szukać dalej!


Update 8 - Nowe Przygody

W międzyczasie - tunele pod Lordsmarch Plaza zaatakowane! Mało tego, zaminowane. Już wiecie co trzeba zrobić?...

Nie, nie ma czasu na odminowanie. Trzeba wykurzyć stamtąd saperów, postrzymać ataki i zobaczyć dokąd to wszystko prowadzi - gdzieś musi być baza wypadowa. W tunelach możecie się natknąć na Mistrza Demolki (Master Demolitionist) - uwaga, może być wybuchowy! Korytarzy pod miastem jest sporo, ale nie wszystkie drogi prowadzą do Droaam. Zastanówcie się dobrze, czy ciekawość popłaca...


Update 8 - Nowe Przygody

Koniec żartów - główny obóź Droaam leży w starożytnych ruinach, wieki temu opuszczonych przez Giganty. Co gorsza, armią wydaje się dowodzić potężna Zielona Wiedźma (Green Hag), a ona ma swoje sposoby... Tym razem znalazła sposób na otworzenie portalu do macierzystego Królestwa, co pozwoliłoby jej na błyskawiczne przeniesienie całej Droaamskiej armii na nowy ląd. A konkretniej, pod bramy Stormreach.

Nie ma czasu do stracenia, musimy ich powstrzymać! Poszukiwacze przygód pójdą pierwsi - jak dotąd dobrze się sprawdzali...

Oficjalna zapowiedź: LINK


Podsumowanie

I to by było na tyle, jeśli chodzi o questy. Przy okazji warto zwrócić uwagę na oznaczenia - każda powyższa przygoda posiada swój Challenge Rating (średni poziom drużyny) oraz przewidywaną długość (Medium - średnia, Long - długa).

Czyżby kończyły się czasy kupowania kota w worku?

Daty premiery jeszcze nie znamy. Niestety, nie znalazłem też informacji, czy nowe przygody będą darmowe. Także bezpiecznie będzie założyć, że możemy sobie pomarzyć...

A o systemie przedmiotów zmienijących wygląd postaci (Cosmetic Items) następnym razem.

Do zobaczenia!

top-iconNa szczyt

 

Nasz ceniony Użytkownik Sarr jest z nami od: piątek, 07 sierpnia 2009.


Nasi Partnerzy:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ankiety DDOpl:
Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
o.0 - 37.6%
Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
Jestem każualem - 12.2%
Jestem hardcorem - 16.7%
Każualowy hardcore - 8.6%
Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
Ta ankieta już się zakończyła
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)

Dołącz do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|