Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!
LogowanieGorące Dyskusje:
Graczy na Forum:
Obecnie 9 Gości oraz 3 Użytkowników Online
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)
Strona Główna Wszystkie Newsy Trzeci Sezon Ligi hardcore

Już niedługo trzeci sezon Ligi Hardcore!

D&D Online: Liga Hardcore - Saving Grace
D&D Online: Liga Hardcore - Saving Grace

Witajcie podróżnicy, jeśli szukacie wyzwania, które przetestuje wasze umiejętności, wytrzymałość i zdolności taktyczne, to mam dla was świetną nowinę!

Do Dungeons and Dragons Online po raz trzeci zawita Liga Hardcore. Jest to trzymiesięczne doświadczenie trwające od 24 czerwca do 22 września 2020r, gdzie najwyższą karą za porażkę jest śmierć…  permanentna śmierć!

Jeśli chcecie poznać szczegóły, zapraszam do zapoznania sie z całością obwieszczenia!

Podczas Hardcore League dla graczy ustalane są cele, których osiągnięcie zapewnie specjalną nagrodę. Postęp opiera się na dwóch czynnikach, z których każdy ma własną ścieżkę:

  • Pierwszy testuje zdolność gracza do pokonania jak największej liczby zadań
  • Drugi testuje zdolność gracza do przetrwania w najtrudniejszych warunkach jakie kiedykolwiek wprowadzono do gry.

Zapewne zapytacie po co to wszystko?? Co jest warte takiego ryzyka? Otóż spieszę donieść, że poza standardowymi nagrodami, 100 śmiałków z najlepszymi wynikami z każdej z ścieżek postępu zostanie uwiecznionych w Sali Bohaterów! No ale nie tylko chwałą czempion żyje, za postępy w tym niezwykłym wydarzeniu można otrzymać:

  • Death Walkers Stash III – za osiągnięcie poziomu 20 – tego.
  • Archon Helm – za zdobycie 1750 favoru.
  • Celestial Mount – za zdobycie 5000 favoru.
  • Death Walkers Cloak III – za uzbieranie 10 Reaper Enhancement Points.
  • Lantern Archonling War Veteran Certificate – za uzbieranie20 Reaper Enhancement Points.

Po osiągnięciu celu, wystarczy porozmawiać z NPC, który będzie przewodził bieżącemu sezonowi Hardcore League, aby odebrać nagrodę! Nagroda zostanie odblokowana dla twojego konta i będzie dostępna dla każdej z twoich postaci na dowolnym serwerze. Niestety na chwilę obecną nie są znane szczegóły nagród ani tym bardziej ich wygląd, więc zostawiam waszej wyobraźni ich wizualizacje. A może ktoś zechce się podzielić swoją wizją? Zapraszam do dyskusji :)

Logo trzeciego sezonu Ligi Hardcore
Logo trzeciego sezonu Ligi Hardcore

Trzeci sezon to tez ogrom zmian, które zatrzęsą w posadach całym wydarzeniem. Przede wszystkim po raz pierwszy w historii Ligi, w wydarzeniu będą mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani! W poprzednich odsłonach tylko posiadacze kont Vip mieli dostęp do Ligi. Co więcej, awansując na kolejne poziomy doświadczenia nasi bohaterowie uzyskają możliwość wskrzeszenia swojej postaci, ale tylko 2 razy. Pierwsza możliwość zostanie odblokowana po osiągnięciu poziomu 8, a druga 16-tego. Jeśli osiągniesz poziom 20 i zdecydujesz się na reinkarnację, dodatkowe „życia” zostaną zresetowane.

Po zakończeniu Ligi Hardcore gracze będą mieli ograniczony czas na przeniesienie dowolnej postaci (nawet tej, która zginęła) z Serwera Hardcore na dowolny z istniejących serwerów DDO według ich wyboru. Martwe postacie w cudowny sposób wyjdą z Krainy Zagubionych Dusz, aby ponownie wejść do świata żywych i wznowić grę jak normalna postać. Przeniesienie postaci z innego świata do ligi hardcore nie jest możliwe.

Logo drugiego sezonu Ligi Hardcore

Oficjalne FAQ Ligi Hardcore

Czy potrzebuję osobnego klienta do gry w lidze Hardcore?

Nie, możesz użyć zwykłego klienta DDO, po prostu wybierz z listy serwer „Hardcore”.

Czym różni się gra w lidze Hardcore od zwykłej?

Istnieje blokada poziomu, aby uniemożliwić postaciom wykonywanie zadań zbyt daleko poza poziom. (Podstawowy poziom zadania +4 lub efektywny poziom na elicie +2).

Wszystkie postacie Iconic zaczynają na poziomie 1-szym, zamiast 15-tego, choć wciąż muszą rozpocząć grę ze swoją predefiniowaną klasą. Postać Iconic nadal otrzyma swój ekwipunek po osiągnięciu poziomu 15-tego.

Status weterana jest wyłączony - wszystkie postacie na statusie weterana na serwerze Hardcore rozpoczną przygodę na poziomie 1 i przejdą przez Korthos, jak każda inna postać na poziomie 1.

Komenda / death nie będzie działać na serwerze Hardcore League.

Tabele wyników:

Istnieją dwie Tabele Liderów, które zawierają listę najlepszych postaci w następujących obszarach:
Top 100 w: Całkowity Favor
Top 100 w: Reaper XP

Co stanie się z przedmiotami we wspólnym banku po śmierci postaci?

Przedmioty znajdujące się we wspólnym banku pozostaną we wspólnym banku, nawet jeśli postać, która je tam umieściła, zginie. Przedmioty twojej postaci pozostaną na niej nawet po śmierci. W Krainie Zagubionych Dusz nie ma wspólnego banku, więc planuj odpowiednio.

Ile postaci na jednym koncie może brać udział w lidze?

Możesz utworzyć dowolną liczbę postaci, ograniczoną jedynie dostępnymi miejscami dla postaci na swoim koncie. Pamiętaj, że martwe postacie nie są automatycznie usuwane po śmierci. Ponieważ tabele wyników są specyficzne dla postaci, możliwe jest nawet umieszczenie jednego konta z postaciami na więcej niż jednej tablicy wyników lub osiągnięcie więcej niż jednej rangi na danej tablicy wyników!

Co stanie się z moimi postaciami pod koniec Ligi Hardcore?

Pod koniec Hardcore League będziemy oferować bezpłatne transfery postaci wszystkim - żywym lub martwym. Martwe postacie będą mogły wrócić do krainy żywych, gdy postawią stopę na serwerze innym niż Hardcore. Postacie zabiorą ze sobą również swój osobisty ekwipunek, jak w przypadku zwykłego transferu postaci. Pamiętaj, że obowiązują standardowe ograniczenia transferu postaci – przedmioty z wspólnego banku, statek gildii, TR cache itp. nie będą przenoszone poza serwer Hardcore.

Czy mogę używać najemników, a jeśli tak, co się stanie, jeśli umrą?

Najemnicy będą działać tak samo, jak na pozostałych serwerach i nie zostaną wyrzuceni do Krainy Zagubionych Dusz po śmierci.

Czy mogę utworzyć gildię lub dołączyć do niej w lidze Hardcore?

Tak, tworzenie gildii i zarządzanie nią działa tak samo, jak na serwerach innych niż Hardcore. Pamiętaj jednak, że sterowce gildii i depozyty gildii pozostają na serwerze Hardcore i nie można ich przenieść.

Co dzieje się, gdy przywódca gildii umiera?

Nadal będzie mógł zarządzać swoją gildią po śmierci. Wydaje się, że biurokracja przekracza nawet śmiertelną powłokę.

The Shroud cię zabija, czy to się liczy?

Tak, śmierć to śmierć. Nie zalecamy wykonywania tego zadania.

Jak mogę dowiedzieć się, jakie są obecnie wyniki na rankingach?

Porozmawiaj z NPC „Vallakarigin” i wybierz „Pokaż mi, kto walczy przeciwko żniwiarzom” ("Show me who is in the running against the reapers") z dostępnych opcji dialogowych Vallakarigin.

Vallakarigin można znaleźć w kilku lokalizacjach, w tym:

Plaża w pobliżu NPC Jeets, kiedy po raz pierwszy stworzysz postać na serwerze Hardcore
Tuż przed samouczkiem „Grota” na wyspie Korthos
Wewnątrz Hall of Heroes w Eberron
Wewnątrz Hall of Heroes w Zapomnianych Krainach

Byłem na liście 100 najlepszych, potem umarłem, a teraz moje imię zniknęło. Myślałem, że tabela liderów jest dla postaci z największa ilością favoru / Reaper XP?

Pamiętaj, że tabele wyników są dla najlepszych *żywych* postaci. Jeśli umrzesz, spadniesz z listy.

Jak mogę otrzymać moje nagrody?

Porozmawiaj z NPC Vallakarigin i wybierz osiągnięty kamień milowy. Jeśli jeszcze nie osiągnąłeś danego kamienia milowego, Vallakarigin powie ci o tym.

Szczegółowe dane dotyczące nagród kosmetycznych:

Kamienie milowe kosmetycznych płaszczy:
Płaszcze kosmetyczne zostaną automatycznie umieszczone w ekwipunku wszystkich twoich postaci na twoim koncie i wszystkich twoich nowych postaci po rozmowie z Vallakariginem i zdobyciu jednego z kamieni milowych.

Kamień milowy Creature Companion:
Porozmawiaj z Vallakariginem i odbierz kamień milowy, aby uzyskać certyfikat Creature Companion. Możesz dodatkowo porozmawiać z Vallakarigin na każdym serwerze, na którym chcesz otrzymać certyfikat Creature Companion. Pamiętaj, że certyfikatu Creature Companion nie można przekazywać / sprzedawać.

Czy na serwerze Ligi Hardcore będą aktywne festiwale lub inne wydarzenia, w tym dni bonusowe DDO?

Na serwerze Hardcore nie będą aktywne festiwale ani dni bonusowe DDO.

Czy obsługa klienta pomoże mi wydostać się z zbugowanego zadania?

Dział obsługi klienta nie pomoże ludziom wyjść z zadań, których nie są w stanie wykonać z powodu błędu lub innego problemu. Nie chcemy, aby CS był proszony o ukończenie zadań za graczy, bez względu na przyczynę. Zdajemy sobie sprawę, że może to być nieco szorstkie podejście w zależności od tego, co się wydarzyło, ale najlepszym rozwiązaniem, jeśli utkniesz w zadaniu, jest uruchomienie innej misji lub wycofanie się, zresetowanie lochu i ponowienie próby. To nie jest szersza decyzja z zakresu polityki firmy, a tylko jedna dla Ligi Hardcore.

By Seljuck

 

Nasz ceniony Użytkownik Seljuck jest z nami od: wtorek, 24 sierpnia 2010.


Nasi Partnerzy:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ankiety DDOpl:
Jakim typem gracza mógłbyś siebie określić?
o.0 - 37.6%
Bardziej każual niż hardcore - 6.9%
Bardziej hardcore niż każual - 8.6%
Jestem każualem - 12.2%
Jestem hardcorem - 16.7%
Każualowy hardcore - 8.6%
Te określenia do mnie nie pasują - 9.4%
Ta ankieta już się zakończyła
Partnerzy i Listy:
Neverwinter

TOP50 Gry

Katalog SEO (moderowany)

Dołącz do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|